Upominki na Dzień Babci i Dziadka? Mamy pomysł!
Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja, a ponieważ Babcia i Dziadek troszczą się o nas od najmłodszych lat, tym razem my zatroszczmy się o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Na tę okazję przygotowaliśmy kilka propozycji.
Herbata Mistrzowska – silne serce!
Herbatka Mistrzowska kryje w sobie zioła o działaniu rozgrzewającym. Poprawia krążenie, a co za tym idzie – dodaje sił do działania i energii na każdy dzień. Obecne w tej mieszance owoce głogu wzmacniają serce, a więc i cały organizm, a rozgrzewające działanie majeranku łagodzi objawy reumatyzmu. Napar ma przyjemny, słoneczny aromat i z powodzeniem zastąpi zwykłą herbatę.
Herbata Ziemiańska – STOP dla chorób krążeniowych
Herbatkę Ziemiańską popijać można na co dzień. Stosowana regularnie, oczyszcza krew oraz naczynia krwionośne. Pomaga osobom zmagającym się z nadciśnieniem, żylakami i chorobą wieńcową, jest więc bardzo cenna dla osób w sile wieku. To jednak nie wszystkie jej zalety. Mieszanka ta dba o właściwą pracę żołądka i wątroby, zapobiegając trawiennym dolegliwościom, a także reguluje poziom cholesterolu i trójglicerydów. Jednym słowem – oczyszcza organizm. A wszystko to wpływa na poprawę pamięci i lepszą koncentrację.
Herbata Królewska – oczyszcza krew i wzmacnia organizm
Herbatka Królewska odnawia krew, przez co wzmacnia i regeneruje cały organizm, dodając sił do działania. Ta szczególna mieszanka ma również właściwości oczyszczające i przeciwnowotworowe, jest więc świetnym sposobem na profilaktykę lub pomoc dla organizmu wracającego do zdrowia. Co więcej, cieszy delikatnym, słodkawym smakiem i aromatem. To dar zdrowia dla każdego.
Herbata Książęca – wsparcie dla wątroby
Herbatka Książęca jest prawdziwym wsparciem dla układu trawiennego. Popijana pomiędzy posiłkami, wspomaga pracę wątroby i nerek oraz ułatwia trawienie. Reguluje również poziom cukru we krwi, a także obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów. Oczyszcza organizm z toksyn, dzięki czemu krew może odżywić każdą komórkę ciała.
Nasiona Marchewki – walka z miażdżycą
Nasiona marchewki delikatnie rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu zwiększają przepływ krwi i obniżają ciśnienie. To właśnie dlatego są szczególnie pomocne przy chorobie wieńcowej i miażdżycy. Ponadto dotleniają komórki organizmu, również mózgu, dzięki czemu wzmacniają pamięć. Oprócz tego poprawiają pracę jelit, wątroby i nerek, a także zapobiegają dolegliwościom trawiennym. Można podawać je zarówno w formie delikatnego naparu jak i dodatku do zup i dań warzywnych.
Babka Szerokolistna – ułatwia trawienie
Napar z babki szerokolistnej wspomaga trawienie – łagodzi wszelkie dolegliwości trawienne, również nieregularne wypróżnienia i hemoroidy. Oprócz tego ma właściwości regeneracyjne – odnawia zdrowe komórki po przebytych chorobach i wspomaga w walce z guzami nowotworowymi.
Czystek – oczyszczenie organizmu
Napar z czystka ma niesamowitą moc – doskonale oczyszcza i odtruwa organizm, chociażby z pozostałości po przyjmowanych lekach, czy resztek chemicznych dodatków do żywności. Badania potwierdziły, że napar z czystka blisko 5 razy silniej walczy z wolnymi rodnikami, niż czerwone wino. Oznacza to, że bezpośrednio chroni przed chorobami nowotworowymi oraz wspomaga leczenie chorób układu krwionośnego, a w tym miażdżycy, nadciśnienia i choroby niedokrwiennej serca. Hamuje wzrost zarazków w organizmie zaprowadzając równowagę biologiczną.
Kawa Energetyczna – poranna rozgrzewka
To niesamowicie smaczny napój łączący tradycyjną kawę arabikę z aromatycznymi przyprawami. Doskonale rozgrzewa organizm, przyspieszając pracę nerek i przemianę materii. Oprócz tego, poprawia krążenie, dzięki czemu komórki stają się lepiej dotlenione, co ułatwia koncentrację i zapamiętywanie. Podgotowana na wolnym ogniu, nie zawiera kofeiny, przez co dodaje energii, ale nie powoduje pobudzenia nerwowego czy niepokoju serca. Świetnie sprawdza się zamiast zwykłej kawy na rozpoczęcie nowego dnia.
Kasza jaglana – na szczęście!
Kasza jaglana reguluje poziom cholesterolu, poprawia pamięć i koncentrację, a co najważniejsze – sprzyja wydzielaniu serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Zawiera też krzemionkę, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego oraz zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Jest jedyną spośród wszystkich rodzajów kasz, która ma właściwości odkwaszające. Zapobiega więc i sprawnie radzi sobie z zakwaszeniem, a nawet zgagą, i przywraca równowagę w organizmie. Działa także przeciwwirusowo, wzmacnia odporność i rozgrzewa organizm. Co więcej, usuwa wilgoć z organizmu, dlatego zalecana jest przy przeziębieniach i zaflegmieniu organizmu. Ochrania również przed chorobami nowotworowymi.
« wróć